Světelné informační systémy

O nás

O nás

Jsme sportovci s technickým myšlením. Jsme inženýři se sportovním srdcem. Jsme stále aktivní, nebo rekreační sportovci. Jsme přátelé sportu a chceme přispět k jeho kráse, využitím našich technických a sportovních znalostí. Chceme patřit do sportovní rodiny a nápomoci rozvoji mladých sportovců. Jsme rádi, když slyšíme skandování z plných tribun a vidíme šťastné tváře fanoušku všech klubových barev, když jejich tým nebo závodník vyhrává.

Je mnoho způsobů, jak propojit sport a techniku, my jsme se rozhodli vyrábět vybavení pro světelnou vizualizaci výsledků sportovních utkání. Nejsme masová elektronická výroba, tvoříme modely s důrazem na každý detail, s péčí a nadšením, vždy v nejlepším zájmů naších klientů. Pro soutěže na vyšší úrovni jsou výsledkové tabule povinností, ale nejde jen o splnění technických požadavků. Každý tým, individuální závodník, trenér nebo divák musí vidět průběžný stav zápasu či závodu a kolik času zbývá do konce. Pohled na vyrovnané skóre v posledních vteřinách hry přináší novou sílu, zvyšuje motivaci k vítězství a zlepšuje výkon na hřišti. Chceme, abyste uspěli ve sportu, který děláte. Budeme spolu s Vámi šťastní, když Vám dlouho po zápase v paměti zůstane vzrušení ze hry a finální skóre na světelném zařízení.

Firma PROSPECTA byla založena v roce 2000 s hlavním zaměřením na výrobu a instalaci světelných zařízení na bázi LED technologii. V roce 2004 jsme změnili právní formu a název na Prospecta Světelné Informační Systémy s.r.o.  V začátku byl náš sortiment převážně orientován na sportovní časomíry a ukazatele skóre pro školní tělocvičny, sportovní haly, stadiony, zimní haly. Postupem času jsme rozšiřovali nabídku i na elektronické hodiny, textové informační panely, průmyslové informační displeje, lékárenské kříže a další zařízení na bázi LED. Nabízíme mnoho různých, osvědčených modelů sportovních výsledkových tabulí pro všechny halové a venkovní sporty. Sortiment neustále doplňujeme o nové modely a kromě standardní nabídky, značnou část naších LED zařízení děláme na zakázku. Vzhledem k vlastnímu vývoji a výrobě, jsme schopní rychle navrhnout a vyrobit libovolný model světelného zařízení, přesně dle potřeb a požadavků zákazníka. Realizovali jsme několik set úspěšných zakázek na českém trhu a mimo hranice České republiky.

Tým Prospecta SIS s.r.o.

© 2016 PROSPECTA Světelné Informační Systémy s.r.o.., Trní 2697/23,193 00 Praha 9- Horní Počernice,
Všechna práva vyhrazena Společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedená u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 98646